CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt
Rovné provedení radiátoru Teplovodní provedení radiátoru Elektrické provedení radiátoru Kombinované provedení radiátoru

Netradiční konstrukce koupelnového radiátoru o rozměru 500x1300 mm pro připojením k otopné soustavě s roztečí 50 mm.

Koupelnové radiátory BICO
Teplovodní Elektrické Kombinované Rozměry / Výkon Povrchová úprava Dokumenty Ceník Objednávka

Chromové koupelnové otopné těleso je určené pro připojení k otopné soustavě s roztečí 50 mm.

Koupelnové otopné těleso BICO vyniká svým výjimečným a elegantním vzhledem, zároveň je jeho předností praktičnost, svou konstrukcí nabízí výhodu jednoduchého zavěšení ručníků ze strany. Koupelnový radiátor BICO lze namontovat jako pravou i levou variantu. Rozměry: délka 500 mm, výška 1300 mm, hloubka 50 mm. Součástí dodávky je sada pro upevnění na stěnu a odvzdušňovací a zaslepovací zátka.

Elektrický radiátor - sušák je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek. Elektrický koupelnový radiátor ELVL je dodáván jako celek, který stačí jen upevnit ke zdi (montážní konzole jsou součástí dodávky) a připojit do sítě. Elektrický trubkový radiátor je naplněný přesným množstvím nemrznoucí kapaliny za přísně stanovených podmínek a osazený elektrickým topným tělesem s připojením k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu nebo do zásuvky s možností regulace nebo bez regulace.

BICO.E bez regulace

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.E je dodáván osazený elektrickým topným tělesem EL.05 E vybaveným omezovačem teploty, který zamezuje přehřátí radiátoru. V tomto provedení je elektrický trubkový radiátor bez možnosti regulace výkonu. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BICO.E je nabízen s rovným přívodním kabelem pro připojení k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Přívod lze opatřit síťovou vidlicí se spínačem VS1 nebo el. regulátorem teploty. BICO.E je v nabídce i s krouceným přívodním kabelem opatřeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.E

BICO.ES bez regulace, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ES je určený k zapojení do zásuvky. Součástí radiátoru je elektrické topné těleso EL.05 S vybavené omezovačem teploty, který zamezuje přehřátí radiátoru. V provedení BICO.ES je koupelnový radiátor do zásuvky bez možnosti regulace výkonu. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BICO.ES je nabízen s rovným nebo krouceným přívodním kabelem, který je zakončen síťovou vidlicí Unischuko 230V~ a síťovým spínačem.
Elektrický radiátor BICO.EŚ

BICO.ER s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ER se zapojuje do zásuvky. Je vybaven elektronickým regulátorem prostorové teploty se síťovým spínačem a síťovou vidlicí Unischuko 230V~. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický koupelnový radiátor s termostatem BICO.ER je v nabídce s rovným nebo krouceným přívodním kabelem.
Elektrický radiátor BICO.ER

BICO.ERC s vertikálním regulátorem – NOVINKA

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ERC s elektronickým regulátorem prostorové teploty s programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický koupelnový radiátor s termostatem BICO.ERC je v nabídce pouze s rovným kabelem, na přání lze kabel na konci opatřit síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.ERC

BICO.ERK s horizontálním regulátorem

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ERK s elektronickým regulátorem prostorové teploty s programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický trubkový radiátor BICO.ERK je v nabídce pouze s rovným kabelem, na přání lze kabel na konci opatřit síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.ERK

BICO.ERHT2C s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ERHT2C s regulátorem umožňujícím nastavení teploty radiátoru v rozmezí 30 – 60°C. Termostat reaguje na teplotu kapaliny v radiátoru. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BICO.ERHT2C je v nabídce s krouceným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.ERHT2C

BICO.ERDBM s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ERDBM je dodáván s integrovaným termostatem a regulací teploty topného média v radiátoru. Regulátor pracuje ve čtyřech provozních režimech pro ohřev topného média, je také možno využít 2 hodinový program sušení. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BICO.ERDBM je v nabídce s rovným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.ERDBM

BICO.ERGT s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BICO.ERGT je vybaven elektrickým termostatem, který reaguje na teplotu topného média v radiátoru. Teplotu kapaliny v radiátoru je možno regulovat v rozsahu 5 – 75°C. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BICO.ERGT je v nabídce s krouceným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BICO.ERGT

Kombinovaný způsob vytápění přináší výhodu sušení ručníků i mimo topnou sezónu. U kombinovaného způsobu vytápění je v topném období v provozu soustava ústředního vytápění a mimo topnou sezónu je provozovaný elektrický zdroj tepla – elektrické topné těleso.

Pro kombinované vytápění se objednává zvlášť teplovodní radiátor BICO plus elektrické topné těleso příslušného příkonu (EL.05 E, EL.05 S, EL.05 R, EL.05 RC nebo EL.05 RK). Vhodný příkon elektrického topného tělesa pro vybraný rozměr teplovodního radiátoru naleznete zde, případně Vám jej sdělíme.

Další nezbytností pro instalaci radiátoru na kombinované vytápění je odbočka T (T-kus). Odbočka T je pochromovaný přechodový díl určený pro všechny typy řady elektrických topných těles EL.05. Odbočka T má jeden ½“ vnější závit a dva ½“ vnitřní závity. T-kus


Topná tělesa pro kombinovaný způsob vytápěníTopné těleso EL.05 E Topné těleso EL.05 S Topné těleso EL.05 R Topné těleso EL.05 RC Topné těleso EL.05 RK
EL.05EEL.05SEL.05REL.05RCEL.05RK
Délka [mm]Výška [mm]Tepelný výkonElektrický příkon
EESERERKERCERGT
5001300482 W300 W300 W300 W300 W300 W300 W

Tepelný výkon je udáván pro teplotní spád ΔT 50K = 75°C / 65°C / 20°C

Rozměry radiátoru BICO
Rozměrová řada radiátoru BICO

Koupelnové radiátory BICO dodáváme s těmito povrchovými úpravami.

BíláChromMetalická stříbrnáMetalická antracitKartáčovaný nerezLesklý nerezČerná
Povrchová úprava - chrom.
Délka [mm]Výška [mm]Teplovodní provedeníElektrické provedení
EESERERKERCERGT
5001300 10073 ,- 13845 ,- 14300 ,- 16055 ,- 16900 ,- 17589 ,- 18462 ,-

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH.

Montážní konzole jsou součástí ceny radiátoru.

Součástí ceny je recyklační poplatek.


logo BITHERM
©2022 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
ESHOP www.top-radiatory.cz
facebook ELVL
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.