CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt
Rovné provedení radiátoru Teplovodní provedení radiátoru Elektrické provedení radiátoru Kombinované provedení radiátoru

Netradiční konstrukce koupelnového trubkového radiátoru o rozměru 550x1250 mm se středovým připojením k otopné soustavě s roztečí 50 mm. Konstrukce otopného tělesa nabízí výhodu snadného zavěšení ručníků ze strany.

Koupelnové radiátory BITI
Teplovodní Elektrické Kombinované Rozměry / Výkon Povrchová úprava Dokumenty Ceník Objednávka

Koupelnové otopné těleso je určené pro připojení k otopné soustavě s roztečí 50 mm.

Originální chromový radiátor BITI pozdvihne interiér každé koupelny. Konstrukce radiátoru BITI přináší výhodu snadného zavěšení ručníků ze strany. Koupelnový radiátor BITI tvoří příčné trubky o průměru 21 mm a dvě kulaté stojiny o průměru 32 mm. Je dodáván v rozměrech - délka 550 mm, výška 1250 mm, hloubka 50 mm, se středovým připojením k otopné soustavě. Radiátor BITI je možné namontovat jako pravou i levou variantu. Součástí dodávky je sada pro upevnění na stěnu a odvzdušňovací a zaslepovací zátka.

Elektrický radiátor - sušák je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek. Elektrický koupelnový radiátor ELVL je dodáván jako celek, který stačí jen upevnit ke zdi (montážní konzole jsou součástí dodávky) a připojit do sítě. Elektrický trubkový radiátor je naplněný přesným množstvím nemrznoucí kapaliny za přísně stanovených podmínek a osazený elektrickým topným tělesem s připojením k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu nebo do zásuvky s možností regulace nebo bez regulace.

BITI.E bez regulace

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.E je dodáván osazený elektrickým topným tělesem EL.05 E vybaveným omezovačem teploty, který zamezuje přehřátí radiátoru. V tomto provedení je elektrický trubkový radiátor bez možnosti regulace výkonu. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BITI.E je nabízen s rovným přívodním kabelem pro připojení k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Přívod lze opatřit síťovou vidlicí se spínačem VS1 nebo el. regulátorem teploty. BITI.E je v nabídce i s krouceným přívodním kabelem opatřeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.E

BITI.ES bez regulace, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ES je určený k zapojení do zásuvky. Součástí radiátoru je elektrické topné těleso EL.05 S vybavené omezovačem teploty, který zamezuje přehřátí radiátoru. V provedení BITI.ES je koupelnový radiátor do zásuvky bez možnosti regulace výkonu. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BITI.ES je nabízen s rovným nebo krouceným přívodním kabelem, který je zakončen síťovou vidlicí Unischuko 230V~ a síťovým spínačem.
Elektrický radiátor BITI.EŚ

BITI.ER s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ER se zapojuje do zásuvky. Je vybaven elektronickým regulátorem prostorové teploty se síťovým spínačem a síťovou vidlicí Unischuko 230V~. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický koupelnový radiátor s termostatem BITI.ER je v nabídce s rovným nebo krouceným přívodním kabelem.
Elektrický radiátor BITI.ER

BITI.ERC s vertikálním regulátorem – NOVINKA

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ERC s elektronickým regulátorem prostorové teploty s programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický koupelnový radiátor s termostatem BITI.ERC je v nabídce pouze s rovným kabelem, na přání lze kabel na konci opatřit síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.ERC

BITI.ERK s horizontálním regulátorem

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ERK s elektronickým regulátorem prostorové teploty s programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožňuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický trubkový radiátor BITI.ERK je v nabídce pouze s rovným kabelem, na přání lze kabel na konci opatřit síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.ERK

BITI.ERHT2C s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ERHT2C s regulátorem umožňujícím nastavení teploty radiátoru v rozmezí 30 – 60°C. Termostat reaguje na teplotu kapaliny v radiátoru. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BITI.ERHT2C je v nabídce s krouceným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.ERHT2C

BITI.ERDBM s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ERDBM je dodáván s integrovaným termostatem a regulací teploty topného média v radiátoru. Regulátor pracuje ve čtyřech provozních režimech pro ohřev topného média, je také možno využít 2 hodinový program sušení. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BITI.ERDBM je v nabídce s rovným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.ERDBM

BITI.ERGT s regulátorem, do zásuvky

Elektrický koupelnový radiátor – sušák BITI.ERGT je vybaven elektrickým termostatem, který reaguje na teplotu topného média v radiátoru. Teplotu kapaliny v radiátoru je možno regulovat v rozsahu 5 – 75°C. Koupelnový radiátor s topnou tyčí a náplní BITI.ERGT je v nabídce s krouceným přívodním kabelem ukončeným síťovou vidlicí.
Elektrický radiátor BITI.ERGT

Kombinovaný způsob vytápění přináší výhodu sušení ručníků i mimo topnou sezónu. U kombinovaného způsobu vytápění je v topném období v provozu soustava ústředního vytápění a mimo topnou sezónu je provozovaný elektrický zdroj tepla – elektrické topné těleso.

Pro kombinované vytápění se objednává zvlášť teplovodní radiátor BITI plus elektrické topné těleso příslušného příkonu (EL.05 E, EL.05 S, EL.05 R, EL.05 RC nebo EL.05 RK). Vhodný příkon elektrického topného tělesa pro vybraný rozměr teplovodního radiátoru naleznete zde, případně Vám jej sdělíme.

Další nezbytností pro instalaci radiátoru na kombinované vytápění je odbočka T (T-kus). Odbočka T je pochromovaný přechodový díl určený pro všechny typy řady elektrických topných těles EL.05. Odbočka T má jeden ½“ vnější závit a dva ½“ vnitřní závity. T-kus


Topná tělesa pro kombinovaný způsob vytápěníTopné těleso EL.05 E Topné těleso EL.05 S Topné těleso EL.05 R Topné těleso EL.05 RC Topné těleso EL.05 RK
EL.05EEL.05SEL.05REL.05RCEL.05RK
Délka [mm]Výška [mm]Tepelný výkonElektrický příkon
EESERERKERCERGT
5501250512 W300 W300 W300 W300 W300 W300 W

Tepelný výkon je udáván pro teplotní spád ΔT 50K = 75°C / 65°C / 20°C

Rozměry radiátoru BITI
Rozměrová řada radiátoru BITI

Koupelnové radiátory BITI dodáváme s těmito povrchovými úpravami.

BíláChromMetalická stříbrnáMetalická antracitKartáčovaný nerezLesklý nerezČerná
Povrchová úprava - chrom.
Délka [mm]Výška [mm]Teplovodní provedeníElektrické provedení
EESERERKERCERGT
5501250 12090 ,- 16156 ,- 16612 ,- 18367 ,- 19212 ,- 19897 ,- 21013 ,-

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH.

Montážní konzole jsou součástí ceny radiátoru.

Součástí ceny je recyklační poplatek.


logo BITHERM
©2022 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
ESHOP www.top-radiatory.cz
facebook ELVL
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.