CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt
Jednatel Firmy ELVL s.r.o.

PROFIL FIRMY

Jsme česká rodinná firma ELVL působící na tuzemském i zahraničním trhu již od roku 1994. Od svého založení se zaměřujeme na specifický obor v oblasti technického zařízení budov, kterým je elektrické a teplovodní vytápění. S příchodem nových technologií ve stavebnictví a s tím souvisejících požadavků na nová ekologická a ekonomicky úsporná zařízení v oboru vytápění jsme zahájili vývoj a výrobu vlastního uceleného sortimentu výrobků prezentovaného pod značkou BITHERM. V současnosti firma ELVL vyrábí teplovodní a elektrické radiátory BITHERM, které splňují moderní nároky na ekonomicky efektivní úsporná otopná tělesa, dále elektrické koupelnové radiátory, elektrické sušáky ručníků a vysoušeče obuvi. Doplňujícím výrobním sortimentem jsou elektrická topná tělesa vybavená elektronickou regulací, která jsou určená pro koupelnové radiátory. Tento ucelený program se opírá i o spolupráci s dalšími výrobními partnery, jejichž některé produkty stejného zaměření doplněné o firemní know-how rozšiřují nabídkové portfolio firmy ELVL.

VÝROBNÍ SORTIMENT

Výrobky firmy ELVL přináší do Vašich domovů, kanceláří i komerčních interiérů příjemné teplo a pohodu. Elektrické a teplovodní radiátory BITHERM Vám nabízí ekonomicky efektivní tepelnou pohodu a zároveň uspokojí i touhu po kráse a dokonalosti. Při odpočinku a relaxaci v koupelně se můžete spolehnout na elektrické koupelnové radiátory a sušáky ručníků naší výroby. Pro kombinovaný provoz koupelnových radiátorů dodáváme elektrická topná tělesa vybavená elektronickou regulací prostorové teploty a programem sušení. V sychravých dnech a v zimním období vklouznete do bot vyhřátých elektrickým nebo teplovodním vysoušečem obuvi, který se stal oblíbeným pomocníkem našich zákazníků.

Jednatel Firmy ELVL s.r.o.

Radiátory BITHERM

+ výroba na míru

Radiátory BITHERM, které pro Vás vyrábíme na jihu Čech, v Sezimově Ústí, jsou hlavním představitelem produkce firmy ELVL. Vyznačují se nejen unikátním designem, ale i originální konstrukcí a geometrií otopné plochy s vysokým účinkem sálání. Skladebná konstrukce systému BITHERM Logic nabízí u většiny z nich i možnost volby provedení (elektrické přímotopy, teplovodní radiátory, kombinované radiátory). Vzhled a rozměr radiátorů BITHEM máte možnost sami ovlivňovat a přizpůsobovat svým požadavkům. Každý radiátor BITHERM je tak originálem vyrobeným na míru pro Váš interiér. Tímto způsobem vznikají nové výtvarné prvky otopné plochy vnášející do Vašeho moderního a stylového interiéru kouzlo tepla a pohody.

+ dlouhá životnost

Vzhledem k použitým nekorozivním a tepelně vodivým materiálům (měď a hliník) vynikají radiátory BITHERM dlouhou životností, vysokou tepelnou účinností při sdílení tepla a nízkou hmotností. Poslouží Vám tak v jakémkoliv interiéru a to i v prostorách s agresivně působící vlhkostí, jako jsou sauny, wellness centra, bazénové haly a pod.

+ vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

Radiátory BITHERM mají geometrii otopné plochy optimálně uzpůsobenou k maximálnímu podílu sdílení tepla zářením, které je efektivně využíváno zejména v nízkoteplotních otopných soustavách. Elektrické radiátory BITHERM pracují v teplotním režimu do 90°C a lze je doplnit o akumulaci tepla, která pomáhá překlenout časové období vysokého tarifu u přímotopné sazby. Teplovodní radiátory BITHERM se navíc vyznačují malým obsahem teplonosné kapaliny, která umožňuje pružnost a dynamiku regulace vytápění. Tyto vlastnosti řadí radiátory BITHERM mezi moderní ekonomicky úsporná otopná tělesa vhodná k instalaci v nízkoenergetických novostavbách s téměř nulovou spotřebou energie.

Jednatel Firmy ELVL s.r.o.

Elektrické koupelnové radiátory

+ odborné poradenství při výběru

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oboru vytápění jsme Vám schopni při výběru elektrického koupelnového radiátoru odborně poradit. Jsme si vědomi skutečnosti, že koupelnový radiátor ani elektrický sušák ručníků nejsou standardním spotřebním zbožím a že Vaší volbou ovlivníte nejen tepelnou pohodu a další funkční vlastnosti, ale i celkový vzhled Vaší koupelny. Proto je naší filosofií poskytnout Vám všechny potřebné technické informace, které Vám pomohou se orientovat v nabídce provedení, rozměrů, výkonů, funkčních a užitných prvků a také designu. Neváhejte se proto na nás před nákupem radiátoru obrátit s dotazem nebo s nezávaznou poptávkou.

+ prodloužená životnost

Při výrobě elektrických koupelnových radiátorů používáme naší speciální patentovanou technologii plnění radiátoru kapalinou za použití kompenzátoru tlaku umístěného do vnitřního prostoru radiátoru. Smyslem této technologie je docílit ohřevu horních trubek radiátoru, které při standardním plnění bez použití kompenzátoru zůstávají chladné. Na chladných horních trubkách radiátoru zakrytých vlhkým ručníkem se drží vlhkost a dochází na povrchu k nežádoucí korozi. Elektrické koupelnové radiátory vyráběné firmou ELVL díky speciální technologii plnění nekorodují, mají větší teplosměnnou plochu a delší životnost.

+ rychlé dodání základních typů

Základní typy koupelnových radiátorů držíme skladem a je možné je odeslat na Vaši adresu následující den po jejich objednání.

OSOBNÍ A PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Nejsme jen výrobci a prodejci technického zařízení budov. Naším cílem je dosáhnout vždy Vaší plné spokojenosti individuálním a aktivním přístupem našich pracovníků s plným odborným nasazením. Ať se jedná o významného velkoobchodního partnera nebo koncového zákazníka, věnujeme se každému i nepatrnému požadavku s maximální pozorností a prioritou. Náš zájem o Vaší přízeň nekončí uskutečněným prodejem vybraného produktu, vždy Vám rádi poradíme i při následném užívání zakoupeného výrobku.

ONLINE NÁKUP

Všechny naše výrobky máte možnost nakoupit online přímo na tomto webu. Pokud se Vaše představa liší od nabízených produktů, neváhejte nás kontaktovat, většinu produktů lze rozměrově i vzhledově přizpůsobit.

Pokud hledáte kvalitní české výrobky s průmyslově chráněným know-how, které jsou certifikovány akreditovanými zkušebnami a splňují tak požadavky předepsané harmonizovanými právními předpisy EU, pak jste na správné adrese.

František Lapáček

Jednatel firmy ELVL s.r.o.logo BITHERM
©2022 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
ESHOP www.top-radiatory.cz
facebook ELVL
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.