CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt
prodejny SIKO - Česká republika
Čimelice
Čimelice 330
398 04 Čimelice
tel.: 382 905 173
cimelice@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:30, So 8:30-16:00, Ne 13:30-17:30
Humpolec
Pražská 489
396 01 Humpolec
tel.: 565 537 270
humpolec@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00, Ne 13:30-17:00
Praha - Průhonice
V Oblouku 800
252 43 Průhonice
tel.: 267 990 241
pruhonice@siko.cz
Po-Pá 10:00-20:00, So-Ne 9:00-20:00
Opatovice nad Labem
Pardubická 352
533 45 Opatovice nad Labem
tel.: 466 799 555
opatovice@siko.cz
Po-Ne 9:00-20:00
Brno - Židenice
Nezamyslova 26
615 00 Brno - Židenice
tel.: 548 530 303
brno@siko.cz
Po-Pá 8:00-18:00, So 9:00-13:00, Ne 13:30-17:00
Tábor
Moskevská 2941
390 01 Tábor
tel.: 381 254 247
tabor@siko.cz
Po-Pá 8:00-19:00, So-Ne 9:00-19:00
Praha - Černý Most
Skorkovská 1310
198 00 Praha 9
tel.: 281 040 404
praha@siko.cz
Po-Ne 9:00-21:00
Kralice nad Oslavou
Kralice nad Oslavou 289
675 73 Rapotice
tel.: 568 643 662
kralice@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00
Trutnov
Roty Nazdar 519
541 01 Trutnov
tel.: 499 817 919
trutnov@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00
Olomouc
Kafkova 37
772 00 Olomouc, Obch. a záb. Park Haná
tel.: 585 700 799
olomouc@siko.cz
Po-So 9:00-19:00, Ne 10:00-19:00
CENTRO Zlín
Tř. 3. května 1205
763 02 Zlín, OC Centro Zlín
tel.: 577 120 202
zlin@siko.cz
Po-Ne 9:00-19:30
Brno - Avion Shopping Park
Skandinávská 8
619 00 Brno - Dolní Heršpice
tel.: 543 420 470
brno2@siko.cz
Po-Pá 10:00-20:00, So-Ne 9:00-20:00
Liberec
Sousedská 626
460 11 Liberec 11 - Růžodol
tel.: 481 001 050
liberec@siko.cz
Po-Ne 9:00-19:00
Jihlava
Brněnská 76/5482
586 01 Jihlava
tel.: 561 003 999
jihlava@siko.cz
Po-Pá 9:30-18:00, So-Ne 9:00-18:00
Třebíč
Hrotovická 1184
674 47 Třebíč
tel.: 564 036 060
trebic@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00
Třinec
Třinec - Oldřichovice 169
739 61 Třinec
tel.: 591 007 900
trinec@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:30-12:00
Česká Lípa
Borská 3291
470 01 Česká Lípa
tel.: 481 006 499
ceska.lipa@siko.cz
Po-Pá 9:00-18:00, So 10:00-16:00
Litomyšl
Svitavská 1207
570 01 Litomyšl
tel.: 461 001 922
litomysl@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:00-12:00
Jesenice
Budějovická 825
252 42 Jesenice u Prahy
tel.: 244 912 050
jesenice@siko.cz
Po-Pá 8:00-18:00; So 8:00-12:00
Zličín
Helsinská 1
155 00 Praha 5 - Zličín
tel.: 232 006 111
zlicin@siko.cz
Po-Ne 9:00-21:00
Opava
Hlučínská 1683/61
747 05 Opava Kateřniky
tel.: 591 001 633
opava@siko.cz
Po-So 9:00-19:00, Ne 10:00-18:00
Strakonice
Volyňská 159
386 01 Strakonice
tel.: 384 972 255
strakonice@siko.cz
Po-Pá 8:00-17:00, So 8:00-12:00
Ústí nad Labem
Žižkova 3500/24
400 01 Ústí nad Labem
tel.: 471 003 050
usti@siko.cz
Po-Pá 9,00-18,00, So 9,00-13,00
Teplice
Dubská 3265
415 01 Teplice
tel.: 471 003 040
teplice@siko.cz
Po-Pá 8:00-19:00, So 8:00-16:00, Ne 9:00-16:00
Vsetín
Rokytnice 190
755 01 Vsetín
tel.: 576 121 636
vsetin@siko.cz
Po-Pá 7-17, So 8-11
Karlovy Vary
Jenišov 125
360 01 Karlovy Vary
tel.: 351 004 980
karlovy.vary@siko.cz
Po-Pá 8:00-19:00, So 8:00-13:00
Ostrava - Zábřeh
U Studia 3143/36
700 30 Ostrava - Zábřeh
tel.: 591 001 641
ostrava@siko.cz
Po-Pá 8:00-19:00, So 9:00-18:00, Ne 10:00-18:00
prodejny SIKO - Slovenská republika
Bratislava Lamač
Hodonínská 27
841 03 Bratislava
tel.: 421 220 251 455
lamac@siko.sk
Po-Ne 9:00-19:00
Bratislava Galvaniho
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
tel.: 421 220 251 444
bratislava@siko.sk
Po-Ne 9:00-20:00
Trenčín
Ku Štvrtiam 7029
911 01 Trenčín
tel.: 421 322 252 525
trencin@siko.sk
Po-Ne 9:00-19:00
Banská Bystrica
Zvolenská cesta 30A
974 05 Bánská Bystrica
tel.: 421 482 255 000
banska.bystrica@siko.sk
Po-Ne 9:00-19:00
Košice
Pri Prachárni 4
040 11 Košice, Cassovia OC
tel.: 421 552 255 025
kosice@siko.sk
Po-Ne 9:00-20:00
Poprad
Teplická cesta 5/4816
058 11 Poprad, Store Land
tel.: 421 522 251 000
poprad@siko.sk
Po-So 9:00-18:00, Ne 10:00-18:00
Žilina
Vysokoškolákov 52
010 08 Žilina, OC Dubeň
tel.: 421 412 255 260
zilina@siko.sk
Po-Ne 9:00-20:00
Martin
OC Turiec 4
036 01 Martin
tel.: 421 432 251 000, 001
martin@siko.sk
Po-Ne 9:00-19:00
Liptovský Mikuláš
Kamenné pole 4448/1
031 01 Liptovský Mikuláš
tel.: 421 442 812 600
liptovsky.mikulas@siko.sk
Po-Ne 10:00-19:00
Nitra
Bratislavská 31
949 01 Nitra
tel.: 421 372 812 600
nitra@siko.sk
Po-Ne 9:00-19:00
Trnava
Nová 7996/9
917 01 Trnava
tel.: 421 332 812 626
trnava@siko.cz
Po-Ne 9:00-20:00

logo BITHERM
©2015 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
www.top-radiatory.cz
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.