CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt
TOP DESIGN 2014 - soutěž o nejzdařilejší otopné těleso Vydavatelství VEGA

Autor: Jan Hejhálek
Vyšlo v: www.stavebnictvi3000.cz
Fotografie: Archiv firem
Kontakt: Vega společnost s ručením omezeným


Infoterma 2014 - Soutěž

Internetový portál www.stavebnictvi3000.cz ve spolupráci s Agenturou Infopres vyhlašují u příležitosti XXI. ročníku výstavy Infotherma internetovou hlasovací soutěž o nejzdařilejší otopné těleso.

Cílem soutěže je vyhodnotit designově nejzdařilejší otopná tělesa. Vítězné exponáty budou vystaveny na výstavě Infotherma 2014, která se koná 13. 1 - 16.1.2014 v Ostravě na výstavišti Černá louka.

Přihlášené výrobky


Designové konvektory MINIB

Přihlašovatel: MINIB, a.s.

Nástěnné designové konvektory MINIB využívají nejen principu konvekce, ale i sálání. Výměník tepla je na čelní desku přilepen, čímž konstruktéři společnosti dosáhli zvýšení topného výkonu o 6–8 % vůči použití shodného výměníku v tělese bez sálavé složky. Bonusem je navíc minimalizována hloubka tělesa a zjednodušená celá konstrukce.
Materiál čelní (sálavé) desky si může vybrat přímo zákazník. Na výběr má různé druhy kamenných materiálů, skel a hliníkových kompozitů. Povrchy lze navíc upravit tak, aby harmonicky splynuly s jeho interiérem.

Designový konvektor MINIB

Nové designové otopné těleso s moderní konstrukcí

Přihlašovatel: Korado a.s.

KORADO představuje nejnovější otopné těleso KORATHERM HORIZONTAL VKM pro zákazníky s nejvyššími nároky na design i funkci. Nový model nabízí moderní středové připojení, integrovaný regulační ventil a vysoký podíl sálavé složky předávaného tepla, které tak zvyšuje tepelnou pohodu v interiéru. Samozřejmostí je výběr barevného provedení ze široké palety odstínů dle požadavku zákazníka.

Designový radiátor KORATHERM HORIZONTAL VKM

Designové radiátory BITHERM

Přihlašovatel: ELVL s.r.o.

Základem designových otopných těles BITHERM je skladebný, variabilní a flexibilní konstrukční systém BITHERM Logik, který vytváří podmínky pro tvorbu individuálního designu otopné plochy přizpůsobované charakteru interiéru.
Efektivní a úsporné vytápění je rozšířeno o další užitné vlastnosti, které zvyšují a zpříjemňují komfort moderního bydlení.
Představitelem nové kolekce dekorů otopné plochy jsou tělesa BITHERM Techo v designu Techo Lux určená pro umístění do zádveří a vstupních hal. Design tělesa dotváří praktické prvky jako je zrcadlo a věšáky.

Designový radiátor BITHERM

Skleněné topné panely GR

Přihlašovatel: FENIX Group a.s.

Skleněné sálavé GR panely (FENIX Jeseník) jsou estetickým a nadčasovým zdrojem tepla. Ideální jsou do moderních interiérů včetně kuchyní a koupelen, kde po doplnění o nerezové madlo slouží i jako praktický doplněk. Vybrat si můžete z několika barevných odstínů, panely jsou ohleduplné k zdraví (nevíří vzduch) a nabízí volitelný výkon. Kromě umístění na zeď je lze díky chromovaným podpěrám postavit i na podlahu.

Skleněný topný panel GR

Designový radiátor KERMI

Přihlašovatel: Kermi s.r.o.

Designové radiátory KERMI vynikají vždy skvělým zpracováním, nezaměnitelným vzhledem a mnohdy udávají směr moderního designu.
IDEOS patří mezi špičková designová řešení. Vyniká lehkostí, svižným rytmem a vzrušující asymetrií. Ale také temperamentem se silnou dynamikou a skvělým topným výkonem. Samozřejmostí je verze na kombinovaný provoz a na elektroprovoz. A lze dodat i IDEOS-V s vestavěným ventilem a 50mm připojením důmyslně ukrytým za radiátorem. Aby radiátor co nejvíce odpovídal požadavkům zákazníka, lze vybrat ze široké škály barev s hrubým, matným či lesklým povrchem nebo případně ze vzorníku barev RAL.

Designové otopné těleso IDEOS

MOON - hřející umělecké dílo

Přihlašovatel: JAGA N.V. - organizační složka

Moon je unikátní otopné těleso s atraktivním designem, které dokáže být hlavním dekorativním prvkem každého interiéru. Moon je vyroben ze speciálně navržené směsi minerálů, přičemž funkční sestupně zakřivené linie vytváří úžasný měsíční efekt. Výhodou je použitý přírodní materiál, skrze který Moon poskytuje příjemné teplo, podobně jako teplo vyzařované z tradičních kachlových kamen. Moon je nalakován dvoukomponentní polyuretanovou barvou se saténově lesklým povrchem a lze ho snadno integrovat do jakéhokoli systému ústředního topení pomocí středového připojení.

MOON - hřející umělecké dílo

RUNTAL FOLIO SE NA STĚNĚ DOSLOVA VZNÁŠÍ

Přihlašovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

RUNTAL FOLIO se na stěně doslova vznáší. Vyniká štíhlou linií a lehkou konstrukcí, založené na inovativní kombinaci mědi, hliníku a přírodního grafitu. Radiátor s hloubkou 16 mm má jen poloviční hmotnost běžného radiátoru. Pochází z tvůrčí dílny uznávaných návrhářů King & Miranda. Svým pojetím odpovídá nárokům současných architektů a designérů a v neposlední řadě náročných zákazníků. Radiátor RUNTAL FOLIO lze integrovat do libovolného prostoru – do bytových prostor i kanceláří stejně jako do koupelny v provedení RUNTAL FOLIO BELT s držáky na ručník.

RUNTAL FOLIO SE NA STĚNĚ DOSLOVA VZNÁŠÍ

Štíhlý a výkonný koupelnový radiátor Zehnder Vitalo

Přihlašovatel: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Zehnder Vitalo vznikl podle návrhu mezinárodně uznávané dvojice designérů King & Miranda a je díky svým vlastnostem mimořádně vhodný do nízkoenergetických a pasivních domů. Přesvědčuje nejen svým puristickým vzhledem, ale i zpracováním vysoce hodnotných materiálů jako je hliník, měď a grafit. Tyto materiály se vyznačují vysokou tepelnou vodivostí, rychlou reakcí a tím optimálním a rychlým předávání tepla. Umožňují nízkou hmotnost radiátoru při současně malém obsahu vody a obzvláště malé hloubce, pouze 16 mm. Díky tomu má radiátor Zehnder Vitalo o více než 50 % nižší hmotnost oproti běžným koupelnovým tělesům.

Štíhlý a výkonný koupelnový radiátor Zehnder Vitalo

N°1

Přihlašovatel: Industriality

Industriality představují nový exkluzivní model topné plastiky z ušlechtilé oceli. Originální soliterní topná plastika v sobě snoubí kvalitní materiál, funkčnost a dynamický design. Umělecká a technická kvalita je prvořadý element při navrhování a výrobě každého z produktů značky Industriality. Všechny produkty jsou ručně vyráběny z masivního nerezového materiálu s maximálním důrazem na kvalitu provedení.
Snahou značky Industriality je vytvořit jedinečné funkční designové prvky, které se stanou šperkem každého prostoru.

N°1

DEKO

Přihlašovatel: LIPOVICA trade s.r.o.

Design radiátoru DEKO je inspirován květy. Vonící fantazií, tajuplnou exotičnosti, návratem k přírodě. Křehký až esenciální tvar, prostorová svoboda, kultivovaný vzhled přidávají radiátoru DEKO kvalitu vyjímečnosti. DEKO je teplo designu. Krása, která hřeje.

DEKO

Designový radiátor CLOUD

Přihlašovatel: Laurens Czech Republic spol., s r.o.

Design luxusních radiátorů Cloud vycházel z půlkruhového hliníkového profilu, který se snadno kombinuje a zepředu působí "nadýchaným" dojmem. Povrchová úprava „jemně kartáčovaný hliník“ – brushed steel - a nebo strukturální metalické barvy vytvářejí na povrchu jemnou a na dotek příjemnou strukturu. Cloud lze osadit chromovaným madlem vyrobeným z mosazi. Široká škála rozměrů umožňuje instalaci radiátoru jak horizontálně tak i vertikálně což potvrzuje, že Cloud je moderní radiátor, který uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Luxusní radiátory Cloud mají nízký objem vody a proto jsou vhodné pro podlahové a nízkoteplotní otopné systémy.

Designový radiátor CLOUD


logo BITHERM
©2022 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
ESHOP www.top-radiatory.cz
facebook ELVL
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.