CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt

Smart novinka mezi radiátory

Elektrické podlahové radiátory BITHERM Floor.E jsou připravené vstoupit do budov s prosklenými fasádami v moderní výstavbě. Naplňují požadavky hygienického a ekonomicky efektivního vytápění budov.

V současné době stále přichází na základě evropské legislativy nové požadavky ve výstavbě, kterými je snižování energetické náročnosti a zároveň zajištění efektivního provozu technických zařízení budov. Doporučeným řešením v oblasti vytápění budov jsou nízkoteplotní topné soustavy a otopné plochy bez akumulace s nízkou tepelnou setrvačností. Populární podlahové vytápění neumožňuje z důvodu velkého objemu vyhřívané podlahové hmoty dosáhnout požadované dynamiky regulace vytápění v moderních nízkoenergetických budovách. Nejlépe hodnocenou efektivitu sdílení tepla mají radiátory s malým obsahem teplonosné kapaliny a elektrické přímotopy. Radiátory BITHERM splňují tyto požadavky a zároveň jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů mědi a hliníku, které charakterizuje vysoká tepelná vodivost a nepodléhají korozi.

Radiátory BITHERM Floor.E

Nižší náklady na vytápění s podlahovým radiátorem BITHERM Floor.E

Vysokou účinnost elektrického radiátoru BITHERM Floor.E zajišťuje speciální geometrie a skladba otopné plochy zářiče W3Q. Zářič v průmětu tělesa téměř ztrojnásobuje hustotu sálavého toku směrovaného s největší intenzitou do vytápěného prostoru. To má za následek intenzivní sdílení a zužitkování sálavého toku v prostoru interiéru, zvýšení radiační teploty v místnosti a snížení rychlosti proudění vzduchu. Svým působením v předokenním umístění u prosklených stěn vytváří elektrický podlahový radiátor vertikální sálavou tepelnou clonu, která předchází rosení okna, chladným padajícím proudům po skle a chladnému záření z povrchu skla do prostoru interiéru. Příznivým výsledkem technických a funkčních vlastností elektrického podlahového radiátoru je snížení nákladů na vytápění při udržení optimální tepelné pohody v interiéru.


Nezávadné prostředí v interiéru

Při zařizování moderního interiéru bytu nebo kancelářského pracoviště je v současné době kladen důraz nejen na funkčnost a design zařizovacích předmětů, ale také na zdravotní nezávadnost materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. V interiérech trávíme převážnou část dne a zaměření se na zdravé vnitřní prostředí je proto logickým krokem. Radiátor BITHERM Floor.E je volbou pro zdraví na rozdíl od tradičního konvektoru, který se stává úložištěm prachu a nečistot i mikrobiálního původu. Pro majitele konvektorů je čištění jeho vnitřních částí obtížné kvůli komplikované přístupnosti výměníku tepla a vany konvektoru. Prachové částice jsou u konvektorů s ventilátorem následně vířené a vháněné do interiéru, kde jejich koncentrace vytváří zdravotně závadné prostředí. Oproti tomu je BITHERM Floor.E správnou volbou při výběru topného tělesa před prosklenou stěnu. Díky malé zástavbové hloubce je možné těleso udržet v čistotě běžným úklidem s vysavačem, případně je možnost zářič snadno vyklopit a vanu setřít.Smart novinka mezi radiátory


logo BITHERM
©2022 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
ESHOP www.top-radiatory.cz
facebook ELVL
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.